CENTRUM SPRZEDAŻY MIEJSC NOCLEGOWYCH DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH

Skorzystaj z usług Centrum Sprzedaży Miejsc Noclegowych www.rezerwuje.my. Wybierzemy dla Ciebie najnowsze, atrakcyjne cenowo oferty i zadbamy, aby Twój wypoczynek był w pełni udany.

Oferujemy szeroki wybór obiektów noclegowych na terenie Sudetów – od małych, rodzinnych i kameralnych ośrodków po duże i znane obiekty.

Korzystając z naszych usług masz możliwość złożenia zamówienia zarówno poprzez dedykowany serwis rezerwacyjny www.rezerwuje.my, jak również z wykorzystaniem e-maila, telefonu czy faxu. Nasze Centrum Sprzedaży Miejsc Noclegowych jest do Waszej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 21.00 oraz soboty 10.00 – 20.00.

Dzięki dokonaniu swojej rezerwacji z wykorzystaniem Centrum Sprzedaży Miejsc Noclegowych otrzymasz :
  • największą ofertę miejsc noclegowych z regionu w jednym miejscu;
  • najatrakcyjniejsze cenowo i jakościowo usługi noclegowe;
  • różnorodność ofert noclegowych;
  • szybką informację o bieżącej dostępności miejsc noclegowych w poszczególnych obiektach;
  • gwarancję, że ceny oferowane przez Centrum Rezerwacji Miejsc Noclegowych są identyczne z cenami dostępnymi w obiekcie;
  • dostęp do kompleksowych pakietów pobytowych, uwzględniających zarówno noclegi, jak i dodatkowe usługi aktywnego wypoczynku;
  • gwarancję autentyczności zdjęć oraz innych informacji dotyczących poszczególnych obiektów noclegowych – każdy obiekt współpracujący z nami sprawdzamy osobiście.
Dodatkowo:
  • nasz wykwalifikowany zespół konsultantów pomoże Państwu dokonać najlepszego wyboru zgodnego z oczekiwaniami oraz budżetem;
  • łatwy proces sprzedaży i potwierdzenia rezerwacji sprawi, iż formalności mogą zostać dopełnione w ciągu jednego dnia;
  • za rezerwację usług noclegowych oraz usług dodatkowych mogą Państwo zapłacić przelewem bankowym bądź bezpośrednio w obiekcie noclegowym.

Skontaktuj się z nami!

* Pola wymagane.

Kim jesteśmy

Grupa UPHOTEL została stworzona z pasji do budowania rozwiązań usprawniających pracę obiektów noclegowych oraz procedur w nich obowiązujących, jak i wysokiej jakości usług w nich oferowanych. Celem naszej działalności jest zbudowanie produktu czy usługi, która zaspokoi potrzeby działalności naszych Klientów oraz nasze własne. Udało nam się zgromadzić wokół nas wykwalifikowaną i odpowiedzialną kadrę, dzięki której rozwój przedsięwzięcia jest możliwy – i co ważne – ekscytujący. Dodając do tego autorskie rozwiązania z dziedziny IT – tworzymy kompleksowy i efektywny produkt zarządzania obiektem noclegowym.

Nasze Biuro

UpHotel Sp. z o.o.
Biuro Sprzedaży Grupowej
tel. 75 64 HOTEL
tel. 75 64 46 835
ul. Solna 4
58-500 Jelenia Góra
NIP: 611-27-70-574
REGON: 365879222

Znajdziesz nas tutaj

Interesujesz się turystyką, chcesz zobaczyć jakie jest nasze podejście do zarządzania obiektami noclegowymi i organizowania turystyki? Chcesz wiedzieć kto i co nas inspiruje? Polub nas na Facebooku i obserwuj na Twitterze.