MICE

Projektujemy usługi dopasowane do potrzeb naszych Klientów. Doświadczenia związane z organizacją spotkań, wyjazdów motywacyjnych, konferencji czy wydarzeń firmowych powinny być tworzone w taki sposób, aby zostały zapamiętane. My wierzymy w siłę Państwa doświadczenia, połączonego z naszą wiedzą oraz wiedzą naszych Partnerów. Dostarczymy Państwu kreatywny zespół, który rozumie biznes i z pewnością zrozumie Państwa potrzeby, Państwa markę, Państwa zespół i Państwa oczekiwania. 
Zaczynając od konferencji, poprzez strategiczne spotkania Zarządów, a kończąc na kompleksowych wyjazdach firmowych nasz zespół dostarczy Państwu szeroki wybór usług, z których będziecie mogli skorzystać. Jako Partner kompleksowo organizujący usługi biznesowe połączone z turystycznymi i umiejętnie je łączący, zadbamy o każdy szczegół, a także budżet. Dlatego też nasi Kliencie doceniają współpracę z nami, łączącą wszystkie doświadczenia z globalną siłą zakupową Firmy. 
Jako zespół ekspertów w łączeniu wszelkich usług związanych z organizacją spotkań i wyjazdów dobierzemy Państwu najlepszy zakres usług, który podkreśli Państwa markę i pozwoli osiągnąć cele postawione przed organizowanym wyjazdem. My zajmiemy się w tym czasie doborem Partnerów, negocjowaniem cen i organizacją całości, aby dostarczyć Państwu finalny produkt, spełniający wszelkie oczekiwania. 

Organizacja spotkań

Organizacja spotkań, wyjazdów integracyjnych, konferencji i wydarzeń firmowych zarówno w kraju, jak i poza granicami

Współpraca ze wszystkimi podmiotami

Współpraca ze wszystkimi podmiotami, zarówno korporacjami, jak i mikro przedsiębiorcami 

Kreatywne podejście

Stworzymy ofertę indywidualnie do Ciebie dopasowaną.

Pełna organizacja logistyczna

Prześlij nam swój pomysł na współpracę lub warunki, których oczekujesz.

Wielu partnerów

Współpraca z wieloma Partnerami przy organizacji eventów

Doświadczeni opiekunowie

Zarządzanie Państwa wyjazdami na miejscu z doświadczonym opiekunem

Budżet

Kontrola budżetu wyjazdowego 

Kompleksowość

Pełne zarządzanie rezerwacjami wszystkich zamówionych usłu

Podsumowanie

Podsumowanie spotkań dostarczane do Państwa po zakończonej imprezie

Indywidualne podejście

Indywidualnie dopasowane rozwiązania