O Nas

Rezerwujemy. Wszędzie.Everywhere.Überall.En todas partes. Oraz wierzymy w siłę doświadczenia.

Współpracując z UpHOTEL masz nasze zobowiązanie do dostarczenia Ci usług turystycznych na najwyższym poziomie – ze specjalnie wynegocjowanymi stawkami oraz wyborem spośród niezliczonych opcji. 

KOMPLEKSOWE PODEJŚCIE

Nasi Pracownicy, zarówno menadżerowie podróży, jak i konsultanci turystyczni sprawdzą Wasze potrzeby i przeanalizują cały proces podróży w Państwa Firmie a następnie dostarczą produkt spełniający wszelkie potrzeby. Będziemy cały czas sprawdzać, analizować i identyfikować Wasze potrzeby, aby dobrać najlepiej dopasowaną usługę. Będziemy śledzić Państwa wydatki związane z podróżami służbowymi, sprawdzimy, w jakich kierunkach podróżujecie, dostarczymy informacji, jak i gdzie możecie zaoszczędzić czas i pieniądze w swojej Firmie lub instytucji. Zaplanujemy i skontrolujemy dla Państwa cały proces wraz z jego bieżącym nadzorem. 

ZAWSZE DOSTĘPNI

Naszą pasją jest dostarczanie Państwu usług połączonych z pełną ich obsługą na najwyższym poziomie. Dbamy o każdego z naszych Klientów, na każdym etapie jego podróży. Jesteśmy dostępni 24/7 – zawsze przy telefonie i zawsze przy naszej skrzynce mailowej – bez znaczenia w jakiej strefie czasowej Państwo w danym momencie jesteście. Spełnimy życzenia z ostatniej chwili oraz zajmiemy się sytuacjami nieprzewidzianymi. Podróżuj bez zmartwień. 

PROFESJONALNY ZESPÓŁ

Nasz wieloosobowy zespół podzielony jest na dwa główne działy – organizacja kompleksowych podróży służbowych i indywidualnych na całym świecie oraz dział MICE, zajmujący się wszelkimi rezerwacjami grupowymi. 

Każdą rezerwacją zajmujemy się osobiście, nie pozostawiając nic przypadkowi. Dlatego Państwo podróżujecie i bawicie się w pełnym spokoju i komforcie. 

Kim jesteśmy?

Jako grupa UpHOTEL powstaliśmy w roku 2012 w Jeleniej Górze w Polsce. Naszym pierwszym celem było dostarczanie Państwu spersonalizowanych ofert hoteli znajdujących się w naszym regionie – w Kotlinie Jeleniogórskiej. Jednak celem był rozwój. W chwili obecnej rezerwujemy pełen zakres usług turystycznych, na całym świecie. Zarówno grupowych, jak i indywidualnych. Od samego początku pracujemy nad tym, aby nasza oferta była spersonalizowana i dopasowana do Państwa potrzeb. Dbamy o Państwa komfort. Dbamy o Państwa budżet. 

Cały czas się rozwijamy. Bazujemy na Państwa relacjach z podróży, sugestiach. Dzięki temu tworzymy unikalną ofertę. Badamy Państwa zadowolenie, zarówno z proponowanych usług, jak i bezpośredniej współpracy z nami. Stąd produkt, który oferujemy, jest tak spersonalizowany, aby spełniał wszelkie potrzeby i wymagania. Jesteśmy elastyczni i szybko podejmujemy decyzje. Dlatego możecie być Państwo pewni, iż współpraca z nami będzie dla Was korzystna.  

Meet Our Team

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit massa enim. Nullam id varius nunc.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Phasellus blandit massa enim. Nullam id varius nunc. Vivamus bibendum magna ex, et faucibus lacus venenatis eget

Hotel

Transfer

Transport

Ubezpieczenie

24/7 Emergency Line

Negocjacja cen poszczególnych usług

Dedykowani opiekunowie

Doradztwo w zakresie podróży

Meetings / Incentives / Conferences / Events

Rezerwacje grupowe

Czartery

Rezerwacje online

Obsługa Klientów VIP

Wypoczynkowa turystyka indywidualna

Raporty

Obsługa wizowa

Doradztwo w zakresie programów lojalnościowych

Obsługa concierge