Podróże Służbowe

Wieloletnie doświadczenie w organizacji podróży służbowych

Firma UpHOTEL specjalizuje się w organizacji i zarządzaniu podróżami służbowymi od wielu lat. Dostarczamy naszym Klientom rozwiązania pozwalające na optymalizację kosztów wewnątrz organizacji oraz ułatwiające proces rezerwacyjny.

Negocjujemy stawki zakwaterowania, proponujemy najkorzystniejsze połączenia lotnicze i dobieramy zaufane transfery. Wszystkie nasze działania przekładają się na Państwa oszczędności związane z wyjazdami i pozwalają skoncentrować się na celu wyjazdu.


Jak pracujemy?

Posiadamy dedykowany zespół specjalistów zajmujących się organizacją podróży służbowych. Od początkowego etapu współpracy organizujemy cały proces dopasowany do Państwa potrzeb. Bieżąca współpraca prowadzona jest w taki sposób, aby zapewnić największy komfort w procesie organizacji wyjazdu. Dajemy możliwość bieżącej kontroli wszystkich wyjazdów wewnątrz Państwa organizacji.

Z kim pracujemy?

Ze wszystkimi rodzajami instytucji oraz mikro, małymi, średnimi i dużymi przedsiębiorstwami. Indywidualna opieka, płatności po usłudze, szybka obsługa, nowatorskie rozwiązania technologiczne połączone z bieżącym zarządzaniem budżetem oraz analizami dopasowanymi do potrzeb będą wartościowymi rozwiązaniami dla każdej instytucji oraz każdej firmy. 

Dlaczego z nami współpracować?

Oszczędność pieniędzy oraz oszczędność czasu. Odroczone płatności oraz zaplanowany i uporządkowany budżet pozwalający utrzymać porządek w zarządzaniu rezerwacjami wszelkich usług związanych z wyjazdami firmowymi. Oferujemy współpracę w dopasowanym do Ciebie języku komunikacji, zarówno na etapie rezerwacji, jak i koordynacji i nadzoru nad podróżą. Help Desk dostępny 24/7. Wygodne fakturowanie oraz analizy w wybranym okresie czasu pozwolą Państwu w pełni skoncentrować się na celach stawianych w Organizacji czy Przedsiębiorstwie. 

Zakres współpracy

Stały rabat procentowy od najlepszych cen, które możecie Państwo znaleźć w Internecie dla danej usługi

System rezerwacji online oraz dedykowany zespół specjalistów dobierających najlepszą ofertę

Osoba odpowiedzialna za Państwa firmę na każdym etapie naszej współpracy

Opracowanie polityki wyjazdów służbowych dopasowanej do Państwa firmy i Państwa potrzeb wraz z jej implementacją

Raporty i statystyki Państwa wyjazdów służbowych dostarczane w uzgodnionych okresach

Negocjacje w Państwa imieniu niestandardowych potrzeb związanych z wyjazdami służbowymi


Zakres dostarczanych usług

Rezerwacje miejsc noclegowych

Rezerwacje biletów lotniczych

Rezerwacje biletów kolejowych, autobusowych

Rezerwacje samochodów

Ubezpieczenia wyjazdów

Kompleksowa organizacja wyjazdów targowych

Kompleksowa organizacja eventów, konferencji

Obsługa wizowa


Jako Firma zajmująca się organizacją podróży służbowych naszą rolą jest asystowanie naszemu Klientowi na każdym etapie jego podróży oraz zapewnianie wszelkiej niezbędnej pomocy, informacji oraz narzędzi do planowania podróży i dokonywania rezerwacji. Od lat specjalizujemy się w organizacji wyjazdów służbowych na całym świecie. Bazując na naszym doświadczeniu, jesteśmy przekonani, iż dostarczymy Państwu wyraźny zwrot Państwa inwestycji w podróże służbowe organizowane w Waszej Firmie.